Akdeniz Cam
Isı Cam

ISI CAM

Isı Cam Klasik ®
İki veya daha çok sayıda cam plakanın, aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında birleştirilmesi ile oluşturulan yalıtım camı ünitesidir. Her iki camı da renksiz düzcam olan Klasik ISICAM® ısı kayıplarını tek cama göre %50 azaltır, yakıt giderlerinden tasarruf sağlar. ISICAM® ürünleri Trakya Cam yetkili üreticisi olan firmamız tarafından üretilmektedir. Tüm ISICAM® ürünleri Trakya Cam güvencesinde garanti belgelerinde belirtilen şartlar dahilinde 10 yıl garantilidir.

Isı Cam Sinerji ®
Renksiz düzcama en yakın görüntüdedir. Gün ışığını engellemez. Kışın sıcağı içeride tutarak, ısı kayıplarını, tek cama göre %77, ISICAM KLASİK®'e göre %50 azaltır, yakıt giderlerinden tasarruf sağlar. İlk yatırım harcamasını sağladığı enerji tasarrufuyla 3-5 yılda geri öder. Pencere önlerinde soğuk bölge oluşmaz, ısı eşit dağılır. Standart kullanımda low-e Ecotherm kaplaması; ISICAM SİNERJİ® ünitesinin 2. yüzeyinde yer almalıdır. Kışları çok sert geçen yörelerde ise 3. yüzeyde de kullanılabilir. UV ışınlarının iç mekana girişini azaltarak eşyaların daha uzun süre doğal renklerini korumasını sağlar.

Isı Cam Konfor ®
Renksiz düz cama en yakın görüntüdedir. Gün ışığını engellemez. Kışın sıcağı içeride tutarak, ısı kayıplarını, tek cama göre %77, ISICAM KLASİK®'e göre %50 azaltır, yakıt giderlerinden tasarruf sağlar. Yazın içeri giren güneş ısısını ISICAM KLASİK®'e göre %40 azaltır ve soğutma giderlerinden tasarruf sağlar. İlk yatırım harcamasını sağladığı enerji tasarrufuyla 3-5 yılda geri öder. Pencere önlerinde kışın soğuk, yazın sıcak bölge olgusunu azaltır. Isı ve güneş kontrol kaplaması; ISICAM KONFOR® ünitesinin 2. yüzeyinde yer almalıdır. UV ışınlarının iç mekana girişini azaltarak eşyaların daha uzun süre doğal renklerini korumasını sağlar.


Teknik Özellikleri

Isı Cam Yapılabilirlik
Isı Cam Klasik 2350x3210
Isı Cam Sinerji 2350x3210
Isı Cam Konfor 2350x3210