Akdeniz Cam

Haberler

GLASSTEC 2018

Akdeniz Cam & Alüminyum A.Ş. 4 ncü Kez Glasstec'te

    23 - 26 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta düzenlenen 25.GLASSTEC 2018 Fuarı’nda Akdeniz Cam & Alüminyum A.Ş. olarak Vizyon markamız ile 4. kez bu yıl da yerimizi aldık.

    Sektörün canlılığını koruyan, hacmini arttıran en önemli fuarlardan biri olan Glasstec Fuarı’na Vizyon markamız ile 4. katılımımızda da yeni sistemlerimiz ve ürünlerimiz oldukça ilgi gördü. Isı tasarrufu konusunda başarılı çözümler sunan, son yıllarda adından sıkça söz ettiren ısıcamlı cam balkon sistemleri içinde Vizyon markamızla sunmuş olduğumuz Isıcamlı katlanır cam sistemlerimiz kalitesiyle ve modern tasarımlarıyla yine göz doldurdu. Mekanlara ferah bir görünüm katmanın en önemli ve estetik çözümlerinden olan otomatik Giyotin sistemleri standımızda ilgi odağı oldu. Vizyon markamızın ürün yelpazesine eklemiş olduğumuz yeni ürün modellerimizden VBS ve VNS KORKULUK, SCS-D ve VPS CAM VERANDA SİSTEMİ ve Akdeniz Cam&Alüminyum A.Ş.’nin ürün grupları içinde yerini alan Endüstriyel ve mimari cam sistemleri modelleri de bu yıl fuarda yerini aldı. Endüstriyel cam ürün gruplarımız içerisinde: Kabin camları, soğutma sistemleri camları, endüstriyel fırın camları, cam tezgah rafları, asansör camları ve deniz taşıt camları; Mimari cam modellerimizde ise lamine ve temperli cam, cephe camları, cam kapılar, balkon camları, kış bahçesi camları, korkuluk camları, ısıcam, duşa kabin camları, mobilya camları ve vitrin camları yer almaktadır.

    120 ülkeden 42.000’den fazla ziyaretçinin geldiği ve 50 ülkeden 1.280 katılımcının sağlandığI Glasstec 2018 Fuarı firmamız için oldukça verimli geçmiştir.

    Yeni tanıştığımız ve var olan müşterilerimizle işbirliğimizi sürdürerek, sektöre kaliteli, estetik ve yenilikçi ürünler sunmaya devam edeceğiz.
    2019 Mart ayında TÜYAP İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörümüz ile ilgili gerçekleşecek olan fuarlarda görüşmek üzere...

Lamine Cam Üretimi

Lamine Cam Üretimine Başladık

Akdeniz Cam geniş üretim hattına lamine cam çeşitlerini de eklemiştir. Ayrıca temperli lamine ve bombeli temperli lamine cam çeşitlerini de üretmekteyiz.

Cam İşleme

Cam İşlemek Bizim İşimiz

Bizote, Rodaj, tüm yüzey baskı, desenli yüzey baskı, serigrafik baskı, kanal açma, delme ve kumlama işlemleri modern tesisimizde yapılmaktadır.

Su Jeti Kesim

Su Jeti Kesim Hizmetinizde

Müşterilerine son teknolojiyle hizmet vermeyi alışkanlık haline getiren Akdeniz Cam, dünyanın tercih ettiği sujeti teknolojisiyle de hizmetinizde...